(ФОТО) Скоро непрепознатлива: Селин Дион досега ја немаме видено во вака смело издание

Ќе ве изненади оваа промена на имиџот.
Во новото издание популарната пејуачка е скоро непрепознатлива. Многумина коментирале дека досега не ја гледале во вака смело издание но и дека новата фризура опасно добро и стои.
Селин на својот профил на Инстаграм споделила неколку фотографии со новата фризура и потполно нетипичен стајлинг за неа. веруваме дека станува збор за перика, но секако дека за вака драстична промена била потребна храброст.

Иако наполнила 51. година на овие фотографии на остава таков впечаток, а модните стручњаци наведуваат дека многу потсетува на славната манекенка Твиги, за што најмногу била залсу=ни токму фризурата и ајлајнерот.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Ослободете се од проблемите со кожата со сода бикарбона – Доаѓа времето на комарците, а…

Сода бикарбоната има навистина чудесно дејство Иако сме навикнати да ја користиме во исхраната, таа …