(ФОТО) Миленикот на жените изгледа се’ подобро: Се препотува во теретана и престанал да пие!

Глумецот Колин Фарел се’ почесто може да се сретне во теретана. Важел за лош дечко на Холивуд, но после наполнетата 40. година решил нешто да промени. Се’ почесто може да се сретне во теретана каде се препотува кревајќи тегови.

43. годишникот ја променил и фризурата и денес има покуса коса, а моментално го снима филмот „Voyagers”.
Во април 2018. година самиот се пријавил во клиника за одвикнување. Тоа била негова превентивна мерка бидејќи работата на филмот „Дамбо“ го исцрпела.

„Повеќе не пие алкохол. Трезен е веќе 12. години и сака така да остане“, открил неименуван извор за списанието „People“.
Во една пригода самиот Колин фарел изјавил дека на 14. години почнал да пие алкохол и да пуши марихуана.
„Отприлика 16. години морав да бидам пијан или напушен, беше голема промена да се оди на одвикнување. Умирав а сега сум среќник кој се спасил“, рекол Фарел.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) НАСЛОВНА СТРАНИЦА КОЈА КРЕНА ПРАШИНА: Синди Крафорд (55) позирала за Вог – без облека!

Насловната страница на списанието „Вог“ е украсена со нејзин портрет со нагласена фризура, но една …