(ВИДЕО) ЖИВОТ: Жена се породила во такси во Њујорк – Треба да погледне секоја жена!!!

Породување во такси, како на филм, но не е филм туку ЖИВОТ…
Камера во такси во Њујорк го снимила моментот кога жена која се качила во такси за да биде однесена во болница за да се породи се породила на задното седиште со асистенција на нејзиниот партнер…
33. годишниот таксист Луис Леонардо ги земал патниците наутро во 5.30 часот на 13. јули, со намера да ги однесе во болница за да жената се породи, но во текот на патувањето на задното седиште жената родила здраво бебе.
Мажот кој бил во придружба на жената која што се породила помогнал во породувањето, а жената сама ја исекла папочната врвка…
Навистина едноставно и лесно породување како да е пример за идните мајки…
Погледнете:

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Што е СЕКСОДУС? Овој „ТРЕНД“ го зафати светот и се помалку луѓе водат љубов…

Пандемијата на корона вирусот во голема мера влијаеше на нашите животи, особено на здравствениот сегмент, …