(ФОТО) Нема мир за Џорџ Клуни: Преку писмо дознал дека има вонбрачна ќерка!

Во текот на бурниот ергенски живот Џорџ Клуни во кревет носел бројни убавици, а сега се’ погласно се зборува за тоа дека со една од нив има и вонбрачно дете кое не сака да го признае
Клуни наводно и направил дете на актерката и манекенка Стејси Киблер, со која, по двегодишна врска, раскинал во 2013. година.
Најголемиот заводник меѓу актерите, Џорџ Клуни, до сериозно зрели години одбивал повторно да стапи во брачна заедница, по бракот со Талија Болзам од 1989. до 1993. година.


На крајот, во 2014., пред олтар го одвела адвокатката за човекови права Амал Аламудин.

Меѓутоа, во текот на бурниот ергенски живот Џорџ во кревет носел бројни убавици, а сега се’ погласно се зборува за тоа дека со една од нив има и вонбрачно дете кое не сака да го признае.


Клуни наводно и направил дете на актерката и манекенка Стејси Киблер, со која, по две години врска, раскинал во 2013. година.Целата приказна се подгреала кога Клуни на домашна адреса добил анонимно писмо, во кое од него се бара да направи тест за докажување на татковството, за да се утврди дали тој е татко на 5. годишната Ава, чија мајка е Стејси.


Писмото го примила и прочитала Амал, а тоа, како што се пишува, кај адвокатката предизвикало стрес и ја довело до солзи.

Датумот на зачетокот на малата Ава се преклопува со официјалниот датум на раскинувањето на Стејси и Џорџ, и почетокот на нејзиното гледање со сегашниот сопруг Џеред Побре. Стејси и Џеред имаат две деца, ќерките Ава Грејс (5) и Бодни Брукс (1), а којзне можеби постарата е на Џорџ Клуни.

Потсетуваме, Клуни со сопругата Амал ги има двегодишните близнаци Ела и Александра.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) Денис Кралевски од Македонија доби шанса за втор живот благодарение на лекарите од УМБАЛ „Св. Ана“ во Софија

Тимот на д-р Станислав Јорданов од болницата „Св Ана“ во Софија му даде шанса на …