Фати забава со LISCA и #MyLiscaVibes го размрдаа Охрид

Викендов на Golden beach во Охрид,познатиот бренд Lisca организираше дружба под името „Фати забава со LISCA“. Посетителите ги пречека сонце, плажа и езеро кое блескаше во полн сјај. Пораката беше едноставна, „АЈДЕ ДА СЕ ЗАБАВУВАМЕ.

„Фати забава со Lisca“ беше во центарот на вниманието.Liscaотвори нови димензии на забава и уживање ова лето,а #MyLiscaVibes го размрда Охрид. Golden beach беше исполнет со прекрасни луѓена коиLisca им приреди прекрасна забавасо летни коктели, музика, мега селфии награди.

Покрај одличната забава Lisca подготви летно освежување за сите кои што сакаат да се чувствуваат удобно и исполнето. На сите продажни локации, колекцијатапролет/лето 2019 на долна облека, костими за капење, додатоци за плажа и програма за спиење се намалени до -50%. Hot понуди и cool цени кои може да ги видите на https://www.lisca.mk/.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) САРА Е „БОМБА“ НА ИНСТАГРАМ А ВО ЖИВО НЕПРЕПОЗНАТЛИВА: Се појавиле фотографии а со нив и болната вистина!

Често се заморуваме од перфекцијата на Инстаграм, поради што секогаш сме воодушевени од жени и …