(ФОТО) ОБЕЛОДЕНЕТА И НЕ МНОГУ ТАЈНАТА ВРСКА ПОМЕЃУ СВЕТСКИТЕ ТЕНИСКИ ИМИЊА: Елина Свитолина ужива во животот и со Гаел Монфис!

Елина Свитолина најмногу ќе го памти Вимблдон бидеји стаса до полуфиналето. Но, се чини и’ не е многу тажна бидејќи не отиде понатаму…Напротив, за враќањето дома се почестила со приватен лет а под фотката напишала – „Парите нема да ви купат среќа и успех, Но, поубаво е кога плачете во приватен авион…“

Тенисерката Елина Свитолина пронајде совршен начин да направи пауза по напорниот турнир и полуфинален меч на Вимблдон.
Таа својот замор реши да го компензира со одмор на луксузна јахта, а за фановите имаше и мало изненадување.

View this post on Instagram

Brra , ta, ta, tat… 🎶🎶🎶 #NickiM

A post shared by Elina Svitolina 🍿 (@elisvitolina) on

Имено таа заедно со своето момче, Гаел Монфис, кој исто така е тенисер слободното време по Вимблдон го поминуваат на јахта, во Украина, од каде особено таа ги почести своите следбеници на социјалните мрежи со сексапилни фотографии во бикини.

Се чини дека врската помеѓу Елена и Гаел е сериозна бидејќи тенисерката на своите профили на социјалните мрежи споделува многу фотки и видеа со својот најмил….

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Зошто луѓето ги оставаат партнерите кои ги сакаат?

Најтежок дел од секој љубовен однос е раскинувањето, дури ако и сами сте го иницирале …