(ВИДЕО) ТОЈ ЛУД СВЕТ – ПРЕДОЦНА ЗА ОТКАЖУВАЊЕ: Дошла до работ на карпата да скокне во морето па се откажала и поминала многу полошо!

Скокот од висока карпа не е за секого, но ако се одлучите за такво нешто, тогаш никако не треба да се премислувате. Олигледно дека девојката од снимката не знаела за тоа бидејќи до последен момент се двоумела дали да скокне.
Кога се залетала и дошла до работ на карпата решила, сепак да не скокне. Но, било предоцна. Инерцијата ја повлекла, се лизнала и паднала доста грдо. Во таа пригода искршила прст на раката и го повредила задникот…

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

На овие знаци ѕвездите ќе им бидат наклонети: Наредните две недели ќе имаат можност да го променат животот од корен!

Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации …