(ВИДЕО) НЕВЕРОЈАТНА СНИМКА ОД СИБИР: Возачот на „Лада“ ја пробил оградата па ВО ВОЗДУХ СЕ ПРЕВРТЕЛ два пати како во филм и потоа само си заминал!

На руската социјална мрежа „„Vkontakt“ се појавиле две снимки кои покажуваат како автомобил, на паркингот во Омск, се превртел на неверојатен начин.
Возачот при голема брзина удрил во оградата, што резултирало со тоа „ладата во воздух да се преврти два пати“ а потоа одлетала напред.

Како што пренесуваат локалните медиуми, возачот после застрашувачкото превртување најнормално го напуштил паркингот, не се здобил со сериозни повреди и воопшто не барал лекарска помош.
Полицијата се обидува да го открие идентитетот на возачот.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Секс туризам: Кои промени ги внеле „милениумците“?

Туризмот постојано се менува во „чекор“ со општеството, но непредвидливоста на младите генерации е нешто …