(ВИДЕО) ПРЕСЛАТКО – Момче се трудело да остане будно за време на вечерата – не но му успеало!

Познато е дека децата можат да заспијат во различни пози и ситуации. Иако родителите поради бебињата често страдаат од недостаток на сон, за децата не е необично да заспијат во количка, за време на пазарење, во ресторан, па дури и на столче за хранење.
Вистински доказ дека поговорката „да спиеш како бебе“ е точна е ова момченце кое не можело до крај да ја изеде вечерата и да го дочека одењето во кревет. Иако многу се трудел, не му успевало очите да ги држи отворени. Не помогнале ниту цртани филмови на екранот кој се слуша во позадина. Едноставно морал „да дремне“, а видеото станало вирален хит.
„Изгледа дека некој не може да биде буден после 18. часот. Непроценливо“, стои во описот на видеото кое го насмеало интернет.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) Чудесен ПАШКАНАТ: Се користи во народната медицина уште од античко време, а неговата арома го подобрува секое јадење!

Билката пашканат е исклучително здрав бел корен. Тој е многу ароматичен, па затоа е ценет …