(ФОТО) Близнаците се вратија: Шенон Доерти и Џејсон Пристли повторно во прегратка!

Бренда и Брендон Волш повторно застанале пред објективот со цел да го снимат продолжувањето на приказната која во деведесеттите се здоби со планетарна популартност.

View this post on Instagram

Band photos #bh90210

A post shared by ShannenDoherty (@theshando) on

Фотографијата на која глумицата Шенон Доерти го прегрнува својот брат од славната серија „Беверли Хилс 90210“, Џејсон Пристли, ја воодушевила јавноста. Имено, Бренда и Брендон Волш повторно застанале пред објективот со цел да снимаат продолжување на приказната која во деведесеттите се стекна со планетарна популарност. Колку се среќни што се повторно заедно покажува и оваа фотографија објавена на Инстаграм профилот на глумицата.

View this post on Instagram

And just like that, the twins are back.

A post shared by ShannenDoherty (@theshando) on

Нејзиниот нежен поглед и образот залепен со неговото лице, со широка насмевка на Џејсон, говорат повеќе од зборови. На сето тоа Шенон во коментарот под сликата напишала:„Близнаците се вратија“, и предизвикала лавина од емоции. Се нижеле срциња, честитки и пофалби  на сметка на физичкиот изглед на глумицата.
Едвај ќекаме да видиме како ќе изгледа новиот „Беверли Хилс“ а ако може да се суди според фотките од снимањето ќе биде одлично.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) СЕКАДЕ Е ИСТО – Порака на соседите во Сплит станала хит на Фејсбук:„Поздрав неандерталци…“

ФОТОГРАФИЈАТА СО ПОРАКА на соседите од една зграда во Сплит предизвикала различни реакции после што …