(ВИДЕО+ФОТО) 61. годишната глумица со фотка во бикини ги воодушевила фановите!

Холивудската глумица Мелани Грифит предизвикала вистински восхит на фановите објавувајќи фотографија во црно бикини. На витата линија би можеле да и завидуваат и двојно помлади жени. Имено, 61. годишната актерка докажала дека годините се навистина само број.
Грифит може да се пофали со рамен стомак што е резултат на напорни тренинзи.
„Какво тело!Неверојатно“, бил коментар кој најчесто можел да се прочита на сметка на нејзината вита линија.
Глумицата која се прославила со бројни улоги наредниот месец ќе наполни 62. години, а нејзината фитнес рутина и понатаму е многу интензивна.
Неколку пати неделно оди на кардио тренинзи под раководство на тренерот на славните ѕвезди, Гунар Петерсон, за време на кои изведува исчекори, како и кревање тегови.

Моментално е на одмор во Шпанија, а за разлика од своите колеги таа е во добри односи со папараците кои ги поздравила. Мелани Грифит и на одмор покажала завидна фигура за жена во седмата деценија.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) НАСЛОВНА СТРАНИЦА КОЈА КРЕНА ПРАШИНА: Синди Крафорд (55) позирала за Вог – без облека!

Насловната страница на списанието „Вог“ е украсена со нејзин портрет со нагласена фризура, но една …