(ВИДЕО) НА СЕМАФОР СКОКАЛЕ ПО АВТОМОБИЛИТЕ: Разголени туристки направиле хаос во Сплит!

На Фејсбук страницата „Prometne zgode i nezgode“ се појавило видео од туристки снимени во Сплит кое бргу почнало да се дели по социјалните мрежи.
„Погледнете го шоуто кое денес туристки го направија во Сплит“, пишува покрај видеото на кое се гледа како таксито стои на семафор а од него излегува поголем број девојки кои танцуваат на улица, се соблекуваат и се качуваат на автомобилите.

Ludnica na splitskim ulicama

Pogledajte show koji su napravile strankinje danas u Splitu

Gepostet von Prometne zgode i nezgode am Sonntag, 30. Juni 2019

Една дури се качила на кровот на таксито и таму во костум за капење еротски танцувала.
Друштвото, според коментарите, воопшто не било импресионирано со виденото, туку главно оставале негативни коментари на однесувањето на девојките.А, многумина истакнале дека тие не би си поминале убаво ним така да им скокнале на автомобилот.
„Нека на тато и мама им скокаат по автомобилот“, „Мене да ми скокне на автомобил…Прв и последен пат“,„Никогаш не сум удрил жена и не помислувам, но некој вака да ми скокне на автомобилот би ми било првпат“, „Не дај Боже да е вака со наши девојки, мислам дека би и го искорнал рамото кога би ја повлекол од кровот, а за наплата нема ниту да говориме, додека е жива би плаќала кредит“, се нижеле коментари…

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

Будвигов крем: Појадок кој спречува појава на бројни болести

Германската биохемичарка Јохана Будвиг открила начин за откривање на маснотии во крвта, ја сфатила важноста …