(ФОТО) ФОТОКОПИЈА НА МАМА: Наследничката на Моника Белучи е олицетворение на убавина!

Ќерката на славната глумица има само 14. години а нејзината убавина остава без здив.
Моника Белучи (54) важи за една од најубавите жени на светот, а нејзината грациозност и беспрекорен изглед во шестата деценија оставаат вез здив.
Дека крушата не паѓа далеку од крушата покажува токму примерот на славната глумица. Нејзината постара ќерка, Дева, има 14. години и веќе на прв поглед може да се види колку многу личи на својата мајка.

View this post on Instagram

💕 #monicabellucci #devacassel

A post shared by Monica Bellucci💋 (@bellabelluccifan) on

Моника ја добила Дева од бракот со глумецот Венсан Касел, кој траел 14. години, а покрај неа имаат уште една ќерка – Леона.

View this post on Instagram

Deva ❤️ (photo shoot yesterday for D&G) Cause I see a lot of fake profiles of Deva popping up since this shoot, I can let you know that Deva's one and only instagram account that's public, is @d.casseluxxi the rest is all fake. There are no pictures on the page but she shares stories from time to time. Please don't give the fake accounts credit. . #monicabellucci #Bella #bellucci #cassel #Italy #Italian #brunette #quotes #quoteoftheday #bestdressed #France #French #Paris #Milano #Milan #Europe #Belgium #monicaannamariabellucci #bestactress #actress #model #fashion #fashionweek #моникабеллучи #моникабелуччизапорожье #devacassel #ДеваКассель #Дева

A post shared by 𝑨𝒏𝒏𝒂. (@monicabelluccilatest) on

Дева пораснала во вистинска убавица а нејзината природна убавина не ја пропуштил познатиот бренд „Долче и Габана“ кои ја ангажирале како заштитно лице.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

Премалку сон се поврзува со поголем ризик од една од најсмртоносните болести во светот

ЛИЦА на возраст меѓу 50. и 70. години кои спијат шест часа или помалку ноќе …