(ФОТО) Ирина Шајк јасно му ставила до знаење на Бредли што мисли за него: Дијамантот од Купер го заменила со „Идиот“…!

Ирина Шајк свршувачкиот прстен кој го добила од Бредли Купер во 2017. година, го заменила со чантичка која „објаснува“ зошто дијамантот повеќе не е тука.

View this post on Instagram

Favourite #metgala couples look ? 1-10

A post shared by Couture Vision (@couturevision) on

Ташничката изгледа како книгата „Идиот“ од Фјодор Достоевски.
Ирина се иселила од вилата во која живеела со Бредли, а се договориле за ќерката да се грижат и двајцата во зависност од обврските кои ги имаат за работа. Девојчето е моментално со Ирина во Италија…
„Откако завршила сезоната, Бредли се труди секој ден да го минува со семејството“, рекол извор.
Лејди Гага која се зближила со Бредли за време на снимањето на заедничкиот филм „Ѕвездата е родена“ не се гледала со него:
„Бредли воопшто не минуваше време со Лејди Гага. потполно се посвети на семејството“.
Сепак, Ирина не можела да го поднесе сето она што се случувало и зборувало за време на снимањето на „Ѕвездата е родена“ како и доделувањето на годинешните награди Оскар. Откако било сигурно дека повеќе не можат да се вратат на „старите патеки“ Ирина со ќерката Леа се иселила и сега, кога нема обврски, живее во нејзиниот стан во Њујорк.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

Будвигов крем: Појадок кој спречува појава на бројни болести

Германската биохемичарка Јохана Будвиг открила начин за откривање на маснотии во крвта, ја сфатила важноста …