(ВИДЕО) Ријана се опила пред камерите и со едно признание ги изненадила обожавателите

Пејачката Ријана учествувала во предизвикот „Day Drinking“ (Дневно пиење) со познатиот американски водител Сет Маерс.
Дуото пиело неколку часови и мешал пијалоци, а пејачката не се воздржувала потполно да се опие пред камерите. Ријана пиела пиво, коктели и жестоки појалоци и се смеела на финтите на водителот, а денот завршил така што Маерс се шминкал со шминката на брендот „Fenty“ кој е во сопственост на пејачката.
Ријана на обожавателите многу им се допаднала пијана и тие сметале дека е урнебесна и слатка кога е поднапиена, а многумина забележале дека кога пејачката е во алкохолизирана состојба многу се чувствува нејзиниот акцент од Барбадос.
Пејачката ги изненадила фановите и со едно признание а тоа е дека не гледала ниту епизода од серијата „Игри на престолите“.
Видеото со пијаната пејачка за само два дена било прегледано повеќе од два милиони луѓе.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(РЕЦЕПТ) Го смирува ЖЕЛУДНИКОТ, ја обновува СЛУЗОКОЖАТА: На овој начин подгответе ги семките од ЛЕН и прочистете го организмот

Ако имате болки во желудникот, се нервирате, пиете премногу лекови, лененото семе ќе биде вашата …