(ФОТО) НАЈУБАВ МОМЕНТ ПОМЕЃУ ТАТКО И СИН: Популарниот Бали бег со фановите споделил фотографија која ќе ви го стопли срцето!

Турскиот глумец Бурак Оџивит (според мислење на многумина еден од најубавите) објавил фотографија со синот Кенан кој се родил пред неколку месеци.

Покрај сликата напишал само „СИН“.

View this post on Instagram

loading...

Oğlum.🤜🏻🤛🏻

A post shared by Burak Özçivit (@burakozcivit) on


Лајковите но и коментарите само пристигнуваат:„Ова е најубав момент помеѓу СИН и ТАТКО кој сум го видел“, „Многу убава фотографија и многу убав збор – син – толку многу емоции“…


View this post on Instagram

❤️

A post shared by Burak Özçivit (@burakozcivit) on

Младата мајка пак е максимално посветена на синот и под сликата на Инстаграм само напишала: „Се трудам да останам будна“.

View this post on Instagram

Trying to stay awake.. 😑🐣

A post shared by Fahriye Evcen Özçivit (@evcenf) on

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Ова се знаци дека сте телепатски поврзани со некого: Еве како се открива телепатија помеѓу две лица

Ако го чувствувате ова, тогаш сте неверојатно телепатично поврзани со некоја личност! Телепатичното поврзување меѓу …