(ВИДЕО+ФОТО) ФАТАЛНА С*КС ИГРА: Дрогиран пар се занел па за време на љубовната игра користел пиштол – жената смртно ранета!

Наводно, девојката за време на секс играта била убиена од својот љубовник. Парот, наводно, за време на сексот си играл со наполнет пиштол а потоа се случила трагедија.
Ендрју Чарлс Шинолт (23) и рекол на полицијата дека тој и Палома Вилијамс (24) користеле пиштол за сексуално заведување и возбудување.
Рекол дека случајно, во својата куќа на Флорида, ја застрелал жртвата. Со неа се забавувал две недели.
На полицијата и рекол и дека тој бил на работ на креветот додека Палома била меѓу неговите нозе, а дека потоа се случила несреќата.

Истакнал и дека и двајцата добро го протриле пиштолот а дека тој случајно пукнал, пренесува The Sun.
Осомничениот е уапсен поради убиство, а кога се случило злосторството тој се јавил на родителите да му помогнат.

Палома имала рана на градите, била одвезена во болница, но подоцна починала. Осомничениот и рекол на полицијата дека и двајцата биле под влијание на дрога додека се случило пукањето.
Тој додал и дека верува дека Палома несакајќи го поместила сигурносниот затворач, додека си играла со пиштолот. Меѓутоа, полицијата не верува во тоа, бидејќи тоа било тешко да се постигне.
Екран.мм/Miror
Фото: Facebook/Hillsborough County Sheriff’s Office

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Денеска се слават Светите маченици Козма и Дамјан: Лекари и чудотворци!

Лекари, бесребреници и чудотворци. Овие двајца светители беа родени браќа, родум од Рим, уште како …