(ВИДЕО) Ако пропуштивте „Еден на еден специјал“ со Сергеј, Тимур и Столе!

Сергеј Самсоненко одлучил дека ќе остане во Македонија по само 4-5 дена откако првпат ја посетил земјата.
Столе Стоилов не можел да го поднесе Филип Лазаров. . .
а Тимур Дибиров до толку го сакал Вардар што одбил многу повисока плата од ПСЖ.
Ова се само дел од работите кои низ сезоните на „Еден на Еден“ ни ги откриле гостите во ток шоуто.
Во чест на освојувањето на европскиот ракометен врв, ве потсетуваме на најинтересните моменти со Вардарци.
Епизодата веќе е на „Јутјуб”:

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...
Loading...

Видете следно

Знаење и искуство на стручњак – СРЦЕВ БОЛЕН САКАЛ С*КС, ПА МУ ОВОЗМОЖИВ БРЗА ПОМОШ ПОД ПРОЗОРЕЦОТ: Доктор Солаковиќ открил провереен ТРИК за ЉУБОВЕН ЧИН! После ова во креветот повеќе ништо нема да биде исто!

Д-р Емир Солаковиќ зборувал за сексот и придобивките од сексот, како и за ризиците што …