(ВИДЕО) И’ тоа го има: Фризер за „машките топки“

Еден многу мудар бербер се сетил како да го освежи својот бизнис и решил да биде бербер за машките топки…
Сигурно погодувате, станува збор за фризер на машкиот полов орган, поточно за тестисите…
Берберот тврди дека за таа чувствителна работа потребна е смирена рака, а тој тренирал при обликување на бонсаи…


На своите клиенти тој им нуди многу фризури за тестисите, а од оние клиенти кои биле ептен многу „обраснати“ при стрижењето барал дозвола да ги донира нивните „влакна“ за хуманитарни цели.
Какви се’ фризури им нуди на клиентите погледнете во видеото:

Brooklyn Ball Barber – Mini-Mocks

Your balls need a haircut. Here's where to get it. #MiniMocks

Gepostet von Comedy Central am Donnerstag, 6. Juni 2019

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) Мајка за синот изградила мостови до училиште

Грижлива мајка во кинеската провинција Хенан потрошила повеќе од милион јуани или околу 154.000 американски …