(ВИДЕО+ФОТО) НАЈДОБРОТО ОД НАЈДОБРИТЕ – Столе, Тимур и Сергеј во „Еден на еден“

Зошто Самсоненко дојде токму во Македонија, што зборуваше Тимур пред три години, а што сега, што вели Столе за оние кои го хејтаат на интернет…
Во чест на европската титула и триумфот на РК Вардар, во недела од 18:30 на Канал 5 популарното македонско ток-шоу ќе има специјално издание во кое што гледачите ќе може да уживаат во најдобрите моменти од гостувањата на Сергеј Самсоненко, Столе Стоилов и Тимур Дибиров.
Преку оваа емисија фановите ќе ги запознаат почетоците на проектот наречен „Европски Вардар” и ќе можат да се потсетат на најинтересните ангедоти и настани низ кои поминале Тимур и Столе со нивните сегашни и поранешни соиграчи.
Зошто Самсоненко дојде токму во Македонија, што зборуваше Тимур пред три години, а што сега, што вели Столе за оние кои го хејтаат на интернет…Сe ова и повеќе во недела од 18:30 на „Канал 5″ во Еден на Еден Вардар специјалот.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

НАМЕСТО ПРЕДНОСТ ДОАЃА КАКО ПРЕПРЕКА – Колку сте попаметни толку сте поосамени: Еве зошто мажите се плашат од врска со паметни и самостојни жени!

Колку се жените попаметните, длабокоумни, толку им е потешко да најдат сродна душа. Тие можат …