Нејмар во голем проблем: Непозната жена го обвинила за силување!

Претставниците на познатиот фудбалер на Пари Сен Жермен засега не ги коментирале овие наводи.
Една жена го обвинила бразилскиот фудбалер Нејмар дека ја силувал во Париз, јавува бразилскиот сајт Globo,повикувајќи се на полициски извештај за тој случај од полициската станица во Сао Паоло.
Претставниците на познатиот фудбалер на Пари Сен Жермен засега не ги коментирале овие наводи.
Сајтот Globo наведува дека еден од претставник на Нејмар одбил да ги коментира овие обвинувања бидејќи чекал да добие повеќе детали за случајот.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) АМЕРИКА ВО ЧУДО: Тениската легенда им ги отворила очите – Е, ова е Новак Ѓоковиќ!

НОВАК Ѓоковиќ неодамна беше депортиран од Австралија затоа што, според мислењето на властите, тој е …