(ВИДЕО) ВИ БЛАГОДАРИМЕ ВАРДАР – Не задолживте, но срцата на искрените Македонци беа и се со ВАС!

Ги земаа медалите, трофеите, испија шампанско но пред нив е долга ноќ на славје…

Ноќта во која ја задолжија Македонија е 2.јуни 2019. година.
Вечер кога на Македонија по вторпат и го донесоа европското злато и покажаа дека и од мала земја како нашата може да се дојде до големи успеси…

Последни секунди од мечот. Вака се радуваа вардарци

Голот на Тимур Дибиров беше посебно одвоен во извештаите:

Вардар се сака од мали нозе па за цел живот, како девојчево кое го следеше натпреварот во живо, во Келн…

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Идеи за уредување: Како малиот стан да изгледа пространо!

Дизајнерката за уредување на ентериери Челзи Браун живее во стан од 48. квадратни метри во …