(ВИДЕО) Со мотор во дневна соба: Сакале совршена забава а добиле фијаско!

Весело и поднапиено друштво на една забава во Австралија дошле на „генијална идеја“ со мотор да се возат низ куќата. Тројца седнале на мотор и побарале другарите да ги снимаат додека возат по дневната соба.
Но, самошто возачот дал гас, такја и нивната авантура завршила. Моторот „се кренал“ на задното тркало и целата посада се нашла на подот…

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

(ФОТО) 7. неверојатни жени постари од 50. години кои ќе ве инспирираат да работите на себе

Одржување на добра физичка форма е исклучително тешко, особено по одредена возраст. Но, за некои …