(ФОТО) Кортни Кокс објавила фотка од времето кога „Пријатели“ и’ не сонувале дека ќе станат славни!

„Ние шестмина на пат кон Лас Вегас, а никој од нас не знаеше дека ќе бидеме „Френдс“ – напишала Кортни Кокс на Инстаграм.Фотографијата за еден ден имала повеќе од 1 милион лајкови.

Актерката Кортни Кокс која со светска слава се стекна глумејќи го ликот на Моника Гелер во серијата „Френдс“, ги израдува фановите ширум светот со новата објава на Инстаграм.


Таа на социјалните мррежи постави фотографија на која покрај неа се наоѓаат: Дејвис Швимер (кој го глумеше Рос Гелер), Лиса Кудроу (како Фиби Буфе), Метју Пери (како Чендлер Бинг), Мет Ле Лабланк (како Џои Трибијани) и Џенифер Анистон (како Рејчел Грин).


Станува збор за периодот кога актерите од серијата „Френдс“ не беа славни.
„Ние шестмина на пат кон Лас Вегас, а никој од нас не знаеше дека ќе бидеме „Френдс“ – напишала Кортни Кокс на Инстаграм.
Фотографијата за еден ден имала повеќе од 1 милион лајкови.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Топ 10. намирници за хидратација во летните жештини

Првото нешто на што помислувате во топлите летни денови е чаша ладна вода. И не …