(ВИДЕО+ФОТО) Кијану Ривс и Сандра Булок откриле тајна чувана 25. години

Сандра Булок открила дека била вљубена во својот колега Кијану Ривс,додека го снимале филмот „Брзина“, пред 25. години.
Глумицата во една емисија рекла дека сето време се смеела додека била во присуство на колегата, но дека никогаш не биле заедно.


Кијану Ривс пред неколку дека гостувал кај Елен ДеЏенерис, а водителката му пуштила снимка каде Сандра признава дека била вљубена во него.„Таа очигледно на знаеле дека и јас бев вљубен во неа. Беше убаво да се оди на работа. Таа е прекрасна личност“, признал Кијану.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(РЕЦЕПТ) Го смирува ЖЕЛУДНИКОТ, ја обновува СЛУЗОКОЖАТА: На овој начин подгответе ги семките од ЛЕН и прочистете го организмот

Ако имате болки во желудникот, се нервирате, пиете премногу лекови, лененото семе ќе биде вашата …