(ФОТО) Популарниот глумец на питач му дал 100. фунти,па го однел на вечера во луксузен ресторан: Реакцијата на овој човек ќе ве воодушеви – Еве што му рекол на познатиот глумец!

Хју Џекмен минатата недела ја воодушевил јавноста кога за време на прошетка наишол на питач и му дал 100. фунти, односно 115. евра и потоа го поканил да му прави друштво на отворање на луксузен ресторан.


Питачот низ шега изјавил дека не е доволно добро облечен за таа пригода на што Хју се насмеал од срце. Откако малку се шегувале, почнале да зборуваат за животот, за што сведочеле минувачи.
Жената која присуствувала на овој емотивен разговор била воодушевена од природноста на глумецот и рекла дека не сфатила веднаш дека е тој бидејќи носел капа.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...
Loading...

Видете следно

Знаење и искуство на стручњак – СРЦЕВ БОЛЕН САКАЛ С*КС, ПА МУ ОВОЗМОЖИВ БРЗА ПОМОШ ПОД ПРОЗОРЕЦОТ: Доктор Солаковиќ открил провереен ТРИК за ЉУБОВЕН ЧИН! После ова во креветот повеќе ништо нема да биде исто!

Д-р Емир Солаковиќ зборувал за сексот и придобивките од сексот, како и за ризиците што …