(ФОТО) Амал излегла на состанок со сопругот: Сите мажи се вртеле по неа!

Нејзините долги нозе уште повеќе дошле до израз.
Џорџ Клуни ја извел својата сопруга Амал на вечера, за време на нивниот пресртој во Рим. Парот имал многу нешта да прослави, со оглед на тоа дека годишните приходи им се зголемиле за 10. милиони долари, откако Џорџ бил прогласен за најплатен глумец.
Популарниот пар има заедничко богатство од 270. милиони долари.


Во текот на нивното излегување, Амал изгледала енверојатно во карирано издание кое се состоело од панталони и „топ“ со едно голо рамо.
Оваа креација дополнително ги нагласила витите нозе и раце на популарната адвокатка. Амал својата долга коса ја навиткала во нежни локни и ја пуштила слободно да паѓа, а на лицето нанела многу малку шминка.


Она што Амал не можела даја скрие големата среќа која јасно се гледала на нејзиното лице.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...
Loading...

Видете следно

Знаење и искуство на стручњак – СРЦЕВ БОЛЕН САКАЛ С*КС, ПА МУ ОВОЗМОЖИВ БРЗА ПОМОШ ПОД ПРОЗОРЕЦОТ: Доктор Солаковиќ открил провереен ТРИК за ЉУБОВЕН ЧИН! После ова во креветот повеќе ништо нема да биде исто!

Д-р Емир Солаковиќ зборувал за сексот и придобивките од сексот, како и за ризиците што …