Видео за македонскиот херој – Стојанче Стоилов: Човек кој е повеќе од спортски јунак!

Тој е човекот кој ја прави горда македонската нација, а во ова видео ќе го видите во најдоброто светло.

Македонската ракометна икона, репрезентативецот, Стојанче Стоилов, заслужува бројни комплименти.

Досега има освоено 1. европско злато од Лигата на шампиони, 3. златни медали од СЕХА лигата, 6. златни медали од Македонска супер лига и 7. златни медали во Купот на Македонија.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...
Loading...

Видете следно

Знаење и искуство на стручњак – СРЦЕВ БОЛЕН САКАЛ С*КС, ПА МУ ОВОЗМОЖИВ БРЗА ПОМОШ ПОД ПРОЗОРЕЦОТ: Доктор Солаковиќ открил провереен ТРИК за ЉУБОВЕН ЧИН! После ова во креветот повеќе ништо нема да биде исто!

Д-р Емир Солаковиќ зборувал за сексот и придобивките од сексот, како и за ризиците што …