(ВИДЕО) „Беверли Хилс“ како некогаш! Видео од снимањето ги воодушевило фановите…

Серијата во 90. ттите имала голема популарност а се чини дека најавите на новите епизоди и првото видео од сетот кај публиката предизвикал голема доза на носталгија…


Токму на денот кога Лук Пери завршил во болница и недолго потоа починал, е објавена веста дека на лето популарната тин серија „Беверли Хилс“ ќе се врати на малите екрани во оригиналната постава која ќе ги вклучува Џејсон Пристли (49), Џени Гарт (46), Иан Зеринг (54), Габриела Картерис (58), Брајан Остин (45), Шенбон Доерти (48) и Тори Спелинг (45).

„Актерската постава ќе се глуми засилената верзија на себе, со доза на нечесност, која е инспирирана со нивните стварни животи и односи. Сите отишле по поинакви патишта откако пред 19. години завршило снимањето на оригиналната серија. Се обединуваат кога еден од нив сугерира повторно да се покренат и работат. Што ќе се случи кога повторно ќе се вратат првите љубови, старите романси, пријатели и непријатели, како што е оваа култна постава која цел свет ја гледал како одраснува, и да продолжат каде што застанале“, пишува во описот на новите епизоди кои со емитување ќе започнат во август.


Серијата во 90. ттите имала голема популарност, а се чини дека најавите на новите епизоди и првото видео од сетот кај публиката предизвикала голема доза на носталгија.

„Не можам да ги дочекам епизодите, толку многу плачев. Ова е моето детство кое се враќа на екраните, но чувствата се помешани бидејќи го нема Лук. Го нема, но е во срцата на сите нас“, еден е од бројниет коментари во слуичен, емотивен тон.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...
Loading...

Видете следно

Знаење и искуство на стручњак – СРЦЕВ БОЛЕН САКАЛ С*КС, ПА МУ ОВОЗМОЖИВ БРЗА ПОМОШ ПОД ПРОЗОРЕЦОТ: Доктор Солаковиќ открил провереен ТРИК за ЉУБОВЕН ЧИН! После ова во креветот повеќе ништо нема да биде исто!

Д-р Емир Солаковиќ зборувал за сексот и придобивките од сексот, како и за ризиците што …