(ФОТО) Се соблекла во топлес и на сите им го запрела здивот:Доминира и’ на 50. години!

„Се чувствував потполно нормално позирајќи во топлес…“
Глумицата Џенифер Анистон (50) се сликала во топлес по повод промоцијата на новата акциона комедија „Murder Mystery”.
„Се чувствував потполно нормално додека позирав во топлес. Нашите тела се преубави и сметам дека нивното славење и чувство на пријатност, без оглед на годините, е битно. Поради своето тело никогаш не би требало да се срамиме или да се чувствуваме непријатно“, рекла Џенифер Анистон.


View this post on Instagram

“I think our bodies are beautiful, and I think celebrating them and being comfortable in them—no matter what age you are—is important. There shouldn’t be any kind of shame or discomfort around it.” #JenniferAniston gives us the naked truth in the June/July 2019 issue. The actress sits down with her #FirstLadies co-star #TigNotaro to talk about turning 50. Link in bio to read the full interview. Photography by @alexilubomirski Styling by @menamorado Hair by @mrchrismcmillan Makeup by @angelalevinmakeup Manicure by @miwanails Aniston wears @hermes, @levian_jewelry & @gianvitorossi


A post shared by Harper's BAZAAR (@harpersbazaarus) on

„Мојот фокус веќе некое време е усмерен кон кариерата, па поради тоа состаноците и врските не се мој приоритет. Верувам дека романтиката, како и таа да изгледа, ќе се појави сама, а не кога ја бараш“, признала Анистон.


Нејзината слика е објавена на насловната страна на списанието „Харперс Базар“ на руски јазик, а во новиот филм покрај неа глуми и Адам Сандлер.

Фото: Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) Хоророт што го преживеала оваа жена не би му го посакале ниту на најлошиот непријател: Била силувана осум часа, а потоа полиена со киселина!

Кејти Пајпер била мис и модел на врвот на нејзината кариера кога нејзиното момче најмило …