(ВИДЕО) Лане Гутовиќ: Политичарите се многу поголеми убијци од хероите

На овие простори нема кој не го знае Среќко Шојиќ, ликот во кој пронаоѓаме толку многу личности од нашето секојдневие. Српскиот актер Милан Лане Гутовиќ имал илјадници улоги во петдецениската кариера, но ниеден нема да живее толку колку Шојиќ. Зошто е тоа така?

Погледнете го одличното гостување на Гутовиќ во „Еден на Еден”, каде актерот на оваа и на многу други теми разговараше со Жарко Димитриоски.

Специјалот со Лане Гутовиќ е достапен и на „Јутјуб”:

Во недела, во новото издание на „Еден на Еден”, гостуваат легендидте на спортското новинарство во Македонија, коментаторите Атанас Костовски и Зоран Михајлов.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...
Loading...

Видете следно

Знаење и искуство на стручњак – СРЦЕВ БОЛЕН САКАЛ С*КС, ПА МУ ОВОЗМОЖИВ БРЗА ПОМОШ ПОД ПРОЗОРЕЦОТ: Доктор Солаковиќ открил провереен ТРИК за ЉУБОВЕН ЧИН! После ова во креветот повеќе ништо нема да биде исто!

Д-р Емир Солаковиќ зборувал за сексот и придобивките од сексот, како и за ризиците што …