(ФОТО) Кили со нетрпение чека да стане дедо: Со гордост го покажал трудничкото стомаче на Јоана

Годините летаат и некои се подготвуваат за, велат, омилената улога на дедо или баба…
Познатиот македонски актер, Кирил Поп-Христов, очигледно со нетрпение чека да стане дедо па на социјалните мрежи се пофалил со „стомачето“ на својата ќерка Јоана…

Кирил Поп Христов – Кили наскоро за првпат ќе стане дедо. Неговата 25-годишна ќерка Јоана, го очекува своето прво дете.

Гордиот дедо сподели фотографија на „Фејсбук“.

moja najmila trudnica …

Gepostet von Kiril Pop Hristov am Freitag, 3. Mai 2019

Јоана Деан Поп Христова (25), ќерката на Гордана Деан Поп Христова и македонскиот актер Кирил Поп Христов неодамна се омажи во Еквадор, каде што семејството живее веќе неколку години.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...

Видете следно

(ФОТО) БИЛ ЧОВЕК СО ГОЛЕМО СРЦЕ, НИКОЈ НЕ ЗНАЕ ДЕКА ОДЕЛ ТАМУ: Вдовицата на Оливер Драгојевиќ открила сериозна ТАЈНА на славниот пејач!

Вдовицата на Оливер Драгојевиќ, Весна ги коментирала сликите на нејзиниот сопруг и открила некои непознати …