(ВИДЕО) Кристиано Роналдо е прекрасен и како татко: Ова видео сигурно нема да ве остави рамнодушни!

Светот знае дека Кристиано Роналдо е одличен фудбалер но се чини дека е уште подобар како татко…
Португалецот има четири деца, три од сурогат мајки, Кристиано Јуниор и близнаците Матео и Ева, а со Георгина Родригез ја има ќерката Алана Мартина.

View this post on Instagram

As minhas princesas💕💕

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Каков е Кристиано како татко најдобро се гледа од снимката направена во нивниот двор каде си игра со трите најмалечки…

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) СЕКОЈА ЧЕСТ – СИТЕ ГИ КРИТИКУВАА, А УСПЕАЛЕ ДА ЈА ПОБЕДАТ КОРОНА: За две недели во Шведска останале само уште шест заразени!

Шведска бележи и многу значителен пад на бројот на заразени во однос на пред две …