(ВИДЕО) Бали бег со помош на синот ја победи депресијата:Бурак и Фахрие уживаат со синот!

До неодамна Бурак Оџивит беше во тешка депресија но се чини раѓањето на првото дете, синот Каран успеа да победи се…па насмевката повторно се врати на лицето на најпопуларниот турски актер…

loading...

Популарниот турски актер Бурак Озџивит неодамна стана татко, а сега на социјалните мрежи се појави првата фотографија од глумецот со бебето. Бурак, кој стана познат по улогата на Бали Бег во серијата „Сулејман Величенствениот“, на една фотографија со солзи во очите го држи синот Каран во рацете.


Сопругата Фахрие Евџан синот му го подари на 13. април, а уште пред да се роди славните родители му отворија Инстаграм профил на кој уште сега има 142 илјади следбеници, но не и фотки од Каран…

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

МЗ: Регистрирани се 96 нови лабораториски позитивни случаи на Ковид 19 – Пријавени се три починати лица

Согласно податоците од Институтот за јавно здравје, Министерството за здравство информира дека во последните 24 …