(ВИДЕО) Тој луд свет – Не сонувал што ќе го снајде: Наместо да се пошегува девојката со сета сила го удрила со весло по главата!

Велат дека во секоја шега има малку вистина.
Дали тоа може и да се припише и на одредени шеговити постапки кои добиваат поинаков ток од планираното, тоа не го знаеме.
Ова момче добило весло по главата.
Е, сега, дали тоа било заслужено или не тој си знае најдбро.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Брачен пар од Србија починал од корона: Одбиле да одат во болница а синот на докторите им рекол дека ќе ги излекува со печено прасе!

Синот донел постар пар, татко му и мајка му, на преглед во клиниката за „Ковид“ …