(ВИДЕО) Тато бил задолжен за снимање на дечињата но вниманието му го „одвлекол“ друг настап!

Тато наместо настапот на дечињата го снимил настапот на разиграната учителка…

Родителите понекогаш не се ентузијасти поради училишните претстави, но еден тато си нашол друга занимација и влетал во големи проблеми. Наместо да ја снима бината, вниманието му го привлекла учителката која играла со дечињата.
Тато целиот настап го минал снимајќи ја разиграната учителка и така со снимката го покажал својот „злостор“. Неговата снимка завршила на социјалните мрежи како предупредување на другите татковци, а зошто можете да погледнете во видеото:

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ТАЈНА ЗА СРЕЌЕН БРАК – НА ДЕНОТ НА ВЕНЧАВКАТА МИ ГО КАЖА ОВА И МНОГУ И БЛАГОДАРАМ: За 30. години брак не сум имала ниту еден проблем ниту со мажот ниту со децата!

Сопругот е прекрасен, а децата се образовани и успешни Ако вашиот семеен живот ПУКА ПО …