(ВИДЕО) Каков шок во ресторан: Покрај масата му фрлиле…а тој скокнал како „попарен“!

Додека со пријател ручал во ресторан се случило нешто неочекувано, кога пријателите сакале да се пошегуваат со него.
Се’ се случило пред другите гости, а тој скокнал како да експлодирала бомба.
Секако дека ваквите ситуации ниту малку не се наивни и невозможно е да се предвиди како ќе завршат…Таков шок, далеку било, може да предизвика не само трауми туку и сериозни закани по здравјето…

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...
Loading...

Видете следно

Знаење и искуство на стручњак – СРЦЕВ БОЛЕН САКАЛ С*КС, ПА МУ ОВОЗМОЖИВ БРЗА ПОМОШ ПОД ПРОЗОРЕЦОТ: Доктор Солаковиќ открил провереен ТРИК за ЉУБОВЕН ЧИН! После ова во креветот повеќе ништо нема да биде исто!

Д-р Емир Солаковиќ зборувал за сексот и придобивките од сексот, како и за ризиците што …