(ВИДЕО) Се намерил на погрешна трудница: Завршил во болница – Не ни сонувал на што е подготвена жената!

Еден крадец помислил дека бремена жена ќе биде лесна мета за кражба, меѓутоа не ни сонувал дека налетал на погрешна дама!
Кога Американката Кристин Брасвил излегла од трговскиот центар и тргнала кон своето возило ја поздравил странец кој минувал кон нејзиниот „теренец“.
Меѓутоа, само неколку секунди подоцна момчето и ја оттргнало ташната до рака и тргнал да бега.


Мислел дека трудницата нема шанси да го стигне, меѓутоа не очекувал дека оваа жена ќе седне во автомобилот и ќе тргне по него.
Жената го стасала, удрила со автомобилот, а тој повреден паднал на земја. Набргу стасала брза помош која го превезла до болница.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Откако беше обвинета за фотошопирање фотографии, актерката откри како изгледа без шминка

Откако беше обвинета дека изгледа непрепознатливо на фотографиите, Салма Хајек на Инстаграм го покажа својот …