Пеле успешно опериран:„Се враќам на ‘теренот’“

Според многумина најдобриот фудбалер на светот на сите времиња, Пеле, ја напуштил болницата во Сао Паоло, после успешно извршената операција на камен во бубрезите…
„Добро сум и се враќам на ‘теренот’, желен со нови предизвици во животот. Им благодарам на сите на големата подршка која ја имав изминативе денови“, рекол добор расположениот 78. годишен Пеле.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...
Loading...

Видете следно

Знаење и искуство на стручњак – СРЦЕВ БОЛЕН САКАЛ С*КС, ПА МУ ОВОЗМОЖИВ БРЗА ПОМОШ ПОД ПРОЗОРЕЦОТ: Доктор Солаковиќ открил провереен ТРИК за ЉУБОВЕН ЧИН! После ова во креветот повеќе ништо нема да биде исто!

Д-р Емир Солаковиќ зборувал за сексот и придобивките од сексот, како и за ризиците што …