(ВИДЕО) Прославата на играчите на Ајакс станала вирален хит: Славеле и’ со канта!

Прославата на фудбалерите на Ајакс на социјалните мрежи станало вирален хит.
Фудбалерите на Ајакс приредиле големо изненадуавње во Лига на шампионите. Откако во осмина финалето го исфрлиле бранителот на насловот Реал Мадрид, и тоа откако првиот натпревар го загубиле пред своите навивачи, Копјаниците го елиминирале и Јувентус. После 1:1 во Амстердам, Ајакс славел во реваншот со 2:1 и минал понатаму со вкупните 3:2.
Пласманот во полуфиналето и водечкото место во домашното првенство се две големи причини за славјето нА играчите на Ајакс. На, интернет се појавиле сцени од прославата, од ходникот на Арената на Јувентус па се’ до соблекувалната.
ИГрачите нА Ајакс биле распеани и разиграни, а тоа особено се однесувало на Душан Тадиќ, најдобриот играч на холандскиот тим оваа сезона. Тој во соблекувалната во раце земал голема канта полна со шишиња и со неа удрил неколку пати по подот.
Славјето на играчите на Ајакс станало вирален хит, најмногу поради тоа што како екипа се апсолутна сензација и хит оваа сезона поради што многу неутрални навивачи ги следат на социјалните мрежи.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...
Loading...

Видете следно

Знаење и искуство на стручњак – СРЦЕВ БОЛЕН САКАЛ С*КС, ПА МУ ОВОЗМОЖИВ БРЗА ПОМОШ ПОД ПРОЗОРЕЦОТ: Доктор Солаковиќ открил провереен ТРИК за ЉУБОВЕН ЧИН! После ова во креветот повеќе ништо нема да биде исто!

Д-р Емир Солаковиќ зборувал за сексот и придобивките од сексот, како и за ризиците што …