(ВИДЕО) Фчерашни новости открива:Како пратениците ја користат теретаната во Собранието!?

Фчерашни новости ексклузивно влегоа во теретаната на Собранието за да видат како се искористени нејзините капацитети од страна на пратениците.

Од нерешиви мистерии, Фчерашни откриваат зошто реизот на исламската верска заедница ги нарече Македонците дивјаци.

Епизодата не би била тоа што е ако првата берберска ножица во градот, Путец, не даде свој осврт на случувањата од неделата.

Недела 19:30 часот, на Канал 5 телевизија. Бидете таму.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

(ФОТО) 7. неверојатни жени постари од 50. години кои ќе ве инспирираат да работите на себе

Одржување на добра физичка форма е исклучително тешко, особено по одредена возраст. Но, за некои …