(ВИДЕО) Стинг на 2. јуни со концерт на „Филип Втори“

Сите кои не можеа да го следат концертот на Стинг во „Борис Трајковски“ поправен ќе имаат на 2. јуни на Националната арена „Филип Втори“…
Во продолжување ви го донесуваме најавното видео на „Авалон Продукција“ за овој концерт…
Необично, во секој случај, а главната улога во видеото, покрај Стинг ја има Благој Веселинов.

„Стинг на Градски, како лек за Македонија!„, порачуваат од „Авалон“.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Скопскиот бенд Fiction со нов сингл насловен „Брои до 3″

Скопскиот бенд Fiction го ојбави новиот сингл насловен како „Брои до 3″. Песната е создадена …