(ВИДЕО) За оние кои не ја знаат – Игор Џамбазов ја изрецитира македонската химна!

Вчера премиерите на Република Северна Македонија и Република Грција, ја пропуштија можноста за свирење на државните химни. Веројатно испровоциран од чинот на двајцата премиери, шоуменот Игор Џамбазов на социјалните мрежи ја изрецитира македонската химна.
Погледнете го видеото:


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ПЕТ РАБОТИ КОИ ТРЕБА ДА ГИ ПОЧИТУВА СЕКОЈА СВЕКРВА: Само така ќе има совршен однос со синот и снаата

Сите знаеме за стереотипот за свекрвите, кој не е најпозитивен. Меѓутоа, во пракса често е …