(ФОТО) Наградно прашање: Од каде е возачот?

Групата „Ѕид на сообраќајниот срам“ на Фејсбук често споделува случки од нашето секидневие ширум Македонија…
И’, главно сите се околу сообраќајните прекршоци, но…

Марјан Петковски со својот пост проследен со фотографија поставува едноставно прашање од каде е возачот бидејќи вози во спротивен правец:Лондон, Скопје, Бардовци…

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...
Loading...

Видете следно

(ВИДЕО) Ѕирнете во гламурот на „кралската небеска палата“: Ова е најлуксузниот авион на светот!

Пред пет години „Four Seasons” ја дизајнирал луксузната атракција „Private Jet Experience”. „Кралската палата на …