(ВИДЕО+ФОТО) Момче не сакало да ги тргне нозете од седиштето па му одржале лекција!

>Едно момче доживеало лекција на животот за време на возење со метро, а работата да биде позабавна и за нас другите една патничка се’ успеала да сними и објави на Твитер.

Момчето го кренало нозете на седиштето и се раширил така што никој не можел да седне до него. Но, тоа не го спречило еден маж да му одржи лекција па само седнал на неговите нозе.

А изразот на лицето на шокираното момче открил дека навистина не очекувал дека ќе наиде на ваков човек.

„Овој малечок го**ар не сакаше да ги тргне нозете за да три возрасни лица можат да седнат па овој човек само му седна на нозете“, напишала твитерџиката Исабел која овој момент го споделила на социјалните мрежи.
Настанот се случил кон крајот на минатата година, но сега повторно станал вирален.
„Не носат сите херои наметка“, бил заклучок на повеќето твитерџии.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...
Loading...

Видете следно

(ВИДЕО) Ѕирнете во гламурот на „кралската небеска палата“: Ова е најлуксузниот авион на светот!

Пред пет години „Four Seasons” ја дизајнирал луксузната атракција „Private Jet Experience”. „Кралската палата на …