(ВИДЕО+ФОТО) „Фчерашни новости“ откриваат што е потребно за успешен брак: Тоа не е само потпис и стан под кирија!

Кој бил во брак знае дека бракот не е само потпис во матично или стан под кирија. Бракот си има подеми и падови, а „Фчерашни Новости“ во новата епизода откриваат што е потребно за да се задржи бракот и покрај сите турбуленции.

Од другите вести издвојуваме:
– Најден човек кој осетил што значи плата од 26,000 денари

– Зошто не се задоволни затворениците кога се апсат пратеници

– Свекрвите излегоа на протест и бараат правда

Додека ја чекаме новата епизода, Фчерашни може да ги пратите и на фејсбук, инстаграм или fn.mk.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...
Loading...

Видете следно

(ВИДЕО) Ѕирнете во гламурот на „кралската небеска палата“: Ова е најлуксузниот авион на светот!

Пред пет години „Four Seasons” ја дизајнирал луксузната атракција „Private Jet Experience”. „Кралската палата на …