(ВИДЕО) Каде има сила нема правда: Кранист посла кавга уништува автомобил!

што се доживеале овие двајца мажи самите си знаат…


Не им се допаднало како кранистот си ја работи својата работа и дошле да се побунат. Се гледа дека имало жестока дискусија но на крај кранистот го кажува последниот збор.
По дискусијата мажите си одат а тој со кранот им го уништува автомобилот.
Погледнете:


Digger Crushes Car After Disagreement

Construction worker deals instant karma on car! 👇ViralHog


Gepostet von It's Gone Viral am Dienstag, 6. November 2018

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Откако беше обвинета за фотошопирање фотографии, актерката откри како изгледа без шминка

Откако беше обвинета дека изгледа непрепознатливо на фотографиите, Салма Хајек на Инстаграм го покажа својот …