Глумицата наместо на прослава на роденден доживеала драма во приватен авион

Славните глумици Џенифер Анистон и Кортни Кокс со приватен авион тргнале во Мексико по повод прослава на роденденот, но биле принудени на присилно слетување, пренесуваат
медиумите во регионот.

Се’ се случило вчера, кога авионот полетал кон Кабо Сан Лукас,околу 11. часот, но при
полетувањето од аеродромот во Лос Ангелес загубил тркало.
Авионот летал се до воздушниот простор на Мексико, но се вратил во Онтарио откако
посадата заклучила дека не е сигурно да се слета во Кабо Сан Лукас.
Освен Анистон и нејзината другарка и колешка Кортни, во авионот имало и десетина луѓе.
Тие три часа минале во воздух пред да биде можно да слетат на аеродромот во Онтарио.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Ова се знаци дека сте телепатски поврзани со некого: Еве како се открива телепатија помеѓу две лица

Ако го чувствувате ова, тогаш сте неверојатно телепатично поврзани со некоја личност! Телепатичното поврзување меѓу …