(ФОТО Галерија) Порано и сега: Колку се промениле ѕвездите низ годините?

Колку и да се познати времето си го прави своето и донесува промени дури и’ кај најголемите ѕвезди во светот…
И кај оние на кои им се „на рака“ сите модерни технологии за „подмладување“…Некои посегнале по естетските операции, други сакаат достоинствено да стареат…Кој се променил најмногу а кој најмалку?
Погледнете во галеријата:

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...
Loading...

Видете следно

Знаење и искуство на стручњак – СРЦЕВ БОЛЕН САКАЛ С*КС, ПА МУ ОВОЗМОЖИВ БРЗА ПОМОШ ПОД ПРОЗОРЕЦОТ: Доктор Солаковиќ открил провереен ТРИК за ЉУБОВЕН ЧИН! После ова во креветот повеќе ништо нема да биде исто!

Д-р Емир Солаковиќ зборувал за сексот и придобивките од сексот, како и за ризиците што …