(ВИДЕО) Каков гест- Ова ќе го памтат засекогаш: Елен Де Ѓенерис на семејство му подарила милион долари!

Познатата американска водителка Елен Де Ѓенерис во својата емисија „Елен“ најавила дека има големо изненадување за едно смеејство кое јавноста имала можност да го запознае во ноември минатата година.
Семејството Даниелс живее во малечка куќа која има две соби и нивните четири деца делеле една соба. Иако на смеејството му е тешко да живее во така мал простор сепак, биле многу среќни.
Ова скромно семејство е секогаш подготвено да помогне на други. Поради тоа Елен одлучила да направи нешто убаво и големо за нив.
„Тука сме за да направиме нешто големо, нешто што никогаш порано не сме го направиле за ниту едно семејство. Длабоко вдишете. Пред се сакам да ви подарам 500.илјади долари. Тоа е вистинска работа. Втора работа е што компанијата ’Cheerios’ ви подарува уште 500. илјади долари за да ги поделите со луѓето на кои им е потребна помош“, рекла Елен и ги воодушевила сите во студиото но и пред малите екрани кои ја следеле емисијата.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...
Loading...

Видете следно

Знаење и искуство на стручњак – СРЦЕВ БОЛЕН САКАЛ С*КС, ПА МУ ОВОЗМОЖИВ БРЗА ПОМОШ ПОД ПРОЗОРЕЦОТ: Доктор Солаковиќ открил провереен ТРИК за ЉУБОВЕН ЧИН! После ова во креветот повеќе ништо нема да биде исто!

Д-р Емир Солаковиќ зборувал за сексот и придобивките од сексот, како и за ризиците што …